אומינה היא אשת רפואה החוקרת את הריפוי הטבעי דרך עולמות שונים של למידה ותרגול.  היא בוגרת המכון לתזונה אינטגרטיבית בניו יורק, מתמחה בתזונת סופרפוד, צמחים אדפטוגנים ופטריות מרפא, מורה ליוגה ואם לשלושה.

בבסיס העשייה של אומינה עומדת גישה אותה היא מכנה ״חיים בתדר גבוה״. זו גישה ייחודית בכך שהיא מרחיבה את ההגדרה של תזונה בריאה הרבה מעבר לאוכל וכוללת תשומת לב למערכות היחסים שלנו, לתחושת הערך העצמי שלנו, לאושר שלנו וכמובן למה שאנחנו אוכלים.

הגישה הרב מיימדית של אומינה משלבת מדע חדשני מעולמות הביו-האקינג אל מול ידע עתיק וסודות האלמנטים נותני החיים בטבע – מים, אדמה, אש ואוויר.

אומינה חוקרת תודעה ומפתחת מדיטציות התומכות בתהליכי ריפוי ומובילה טקסים עתיקים וחדשים עם רפואות האדמה.
בתוך מרחבי הריפוי הווירטואליים והפיזיים, היא יוצרת שילוב ייחודי של חיבורים, איזונים וריפוי דרך הגופים השונים (פיזי, רגשי, מנטלי ואנרגטי).

ספרה רב המכר, ״סופרפוד- שער למטבח חדש״, המתמקד תזונה מרפאת, מביא את עולם הסופרפוד וריפוי דרך תזונה לכל מטבח.
היא פיתחה את סדרת תערובות הסופרפוד וצמחי המרפא האורגנים UMINA , אשר נועדו להשתלב בתזונה היום יומית שלנו ולהבטיח הזנה מיירבית ותמיכה לאתגרי העידן בו אנו חיים.
אומינה העבירה וליוותה עד היום עשרות אלפי אנשים בתהליכי ניקוי גוף מרעלים והבראה. בשנים האחרונות היא מעמיקה את העבודה עם נשים דרך איזון הורמונלי, העצמה ופתיחת התודעה הנשית.
אומינה חיה כיום בין קוסטה ריקה לישראל ומטפחת את המוטו:
״FOLLOW YOUR BLISS״